Sidonnaisuusrekisteri

Pyhäjärvi

Nimi Luottamus- tai virkatehtävä Ilmoitettu Muokattu
Hakkarainen Jere Keskusvaalilautakunnan varapuheenjohtaja 08.07.2019 25.11.2020
Jussinniemi Jouni Kaupunginvaltuuston I varapuheenjohtaja 16.02.2018 07.06.2021
Kaijankoski Janne Kaupunginhallituksen varajäsen 26.11.2020 07.06.2021
Karvonen Ilpo Sivistyslautakunnan puheenjohtaja 19.02.2018 07.06.2021
Kauranen Aila Tarkastuslautakunnan varapuheenjohtaja 13.04.2018 07.06.2021
Kiviniemi Henrik Kaupunginjohtaja 18.04.2018 07.06.2021
Kurtén Kjell Kaupunginhallituksen jäsen 16.02.2018 07.06.2021
Kärkkäinen-Rytkönen Marita Teknisen lautakunnan jäsen 11.02.2018 07.06.2021
Laukkanen Sami Tekninen johtaja 06.02.2018 07.06.2021
Lehto Harri Teknisen lautakunnan varajäsen 27.04.2018 07.06.2021
Leppäharju Raija Kaupunginhallituksen jäsen 26.04.2018 07.06.2021
Leskinen Jorma Kaupunginhallituksen I varapuheenjohtaja 22.02.2018 07.06.2021
Liikanen Pasi Maaseutujohtaja 09.02.2018 07.06.2021
Liuska Juha Teknisen lautakunnan varapuheenjohtaja 13.04.2018 07.06.2021
Liuska Markku Kaupunginhallituksen varajäsen 26.04.2018 07.06.2021
Majava Hanna-Reetta Kaupunginhallituksen varajäsen 16.02.2018 07.06.2021
Mykkänen Teija Kaupunginhallituksen varajäsen 15.02.2018 07.06.2021
Nissilä Sari Talous- ja hallintojohtaja 06.08.2019 07.06.2021
Pappila Eeva-Riitta Kaupunginhallituksen jäsen 07.02.2018 07.06.2021
Parttimaa Mauri Kaupunginhallituksen varajäsen 26.04.2018 07.06.2021
Pyhtilä Juhani Tarkastuslautakunnan puheenjohtaja 09.02.2018 07.06.2021
Tikanmäki Jukka Kaupunginvaltuuston puheenjohtaja 13.04.2018 07.06.2021
Våg Marja-Leena Teknisen lautakunnan jäsen 27.04.2018 07.06.2021