Sidonnaisuusrekisteri

Siikalatva

Nimi Luottamus- tai virkatehtävä Ilmoitettu Muokattu
Hepo-oja Ulla-Maija Varhaiskasvatusjohtaja 08.08.2019 08.08.2019
Hilli Matti 31.07.2017 22.08.2017
Junno Seija Kunnanhallituksen puheenjohtaja 23.10.2017 09.08.2019
Juntunen Airi 16.05.2019 16.05.2019
Kallio Seppo Tarkastuslautakunnan puheenjohtaja 13.08.2017 24.08.2017
Karjalainen Janne 23.11.2017 23.11.2017
Kervinen Ossi 27.08.2017 30.08.2017
Keränen Anna-Maaria Kunnanvaltuuston II varapuheenjohtaja 29.08.2019 29.08.2019
Kilpeläinen Rauno 26.09.2017 26.09.2017
Kinnunen Juhani 27.08.2017 21.09.2017
Konola Alpo Rakennus- ja ympäristölautakunnan puheenjohtaja 26.09.2017 26.09.2017
Koskela Jukka 20.10.2017 23.10.2017
Laakko Alpo 18.08.2017 18.08.2017
Leinonen Esko Sivistyslautakunnan puheenjohtaja 04.10.2017 04.10.2017
Louet-Similä Kaisa Kunnanvaltuuston puheenjohtaja 25.09.2017 03.10.2017
Långström Toni 27.08.2019 27.08.2019
Myllykoski Jaakko 26.08.2017 25.09.2017
Myllylä Päivi Koulutoimenjohtaja 06.08.2019 09.08.2019
Mäenpää Seija hallinto- ja talousjohtaja 18.09.2018 09.08.2019
Mällinen Marjo 27.08.2019 28.08.2019
Ojakoski Ilmari 14.07.2017 11.10.2017
Ojantakanen Liisa 27.08.2017 30.08.2017
Pihkakoski Eila valtuutettu 24.09.2018 24.09.2018
Piilma Pauli Kunnanjohtaja 02.10.2017 02.10.2017
Similä Eeva-Liisa Keskusvaalilautakunnan pj. 27.09.2017 02.10.2017
Suorsa Aimo Kunnanvaltuuston I varapuheenjohtaja 30.08.2017 30.08.2017
Takkinen Jani 06.08.2017 11.10.2017
Toppinen Ira 04.07.2017 24.08.2017
Viitanen Aarre 19.07.2017 24.08.2017
Vikki Aaro Kunnanhallituksen varapuheenjohtaja 05.07.2017 24.08.2017
Vähä Keijo Rakennustarkastaja 25.08.2017 30.08.2017