Sidonnaisuusrekisteri

Muhos

Nimi Luottamus- tai virkatehtävä Ilmoitettu Muokattu
Airaksinen Kirsti Maankäyttö- ja kaavoitusjoston jäsen 13.10.2022 27.10.2022
Alanen Katja Kunnanhallituksen jäsen 22.08.2022 11.10.2022
Happo Jarkko Kunnanhallituksen jäsen 09.03.2022 19.05.2022
Honkanen Merja Viranhaltija 17.10.2022 27.10.2022
Kamula Reijo Kunnanhallituksen varajäsen 26.10.2022 27.10.2022
Keränen Veli-Jaakko Kunnanhallituksen jäsen / kunnanhallituksen I varapuheenjohtaja 03.02.2022 19.05.2022
Kohtalo-Törmänen Helena Keskusvaaliltk:n puheenjohtaja 05.09.2022 11.10.2022
Kukkonen Pertti Sosiaali- ja terveyslautakunnan puheenjohtaja 02.02.2022 19.05.2022
Kylmänen Lari Teknisen lautakunnan varajäsen 26.10.2022 27.10.2022
Latvanlehto Jaakko Teknisen lautakunnan jäsen / varapuheenjohtaja 01.02.2022 04.03.2022
Manelius Aimo Kunnanhallituksen jäsen / kunnanhallituksen puheenjohtaja 01.02.2022 11.10.2022
Markkanen Jarmo Kunnanhallituksen jäsen 19.08.2022 11.10.2022
Mattila Pirkko Tarkastuslautakunnan puheenjohtaja 25.10.2022 27.10.2022
Paasimaa Veli Valtuuston puheenjohtaja 21.10.2022 27.10.2022
Pahkala Tero Maankäyttö- ja kaavoitusjaoston varajäsen, keskuvaalilautakunnan jäse 19.10.2022 27.10.2022
Paloviita Jaana Kunnanhallituksen varajäsen 23.08.2022 11.10.2022
Piippo Rauno Viranhaltija 03.02.2022 19.05.2022
Piirala Juha Valtuuston II vpj 01.02.2022 19.05.2022
Plaketti Anu Muhoksen Kunnanhallituksen jäsen / kunnanhallituksen II vpj, konsernijaoston jäsen, maankäyttö-ja kaavoitusjaoksen vpj.,kunnanvaltuutettu, PPSHP:n valtuuston pj., Muhoksen vesihuollon hallituksen jäsen, P-P-aluuen valtuuston 2.vpj. 24.08.2022 11.10.2022
pöykiö Heidi Valtuutettu, kunnanhallituksen jäsen, konsernijaoston pj, hyvinvointilautakunnan varajäsen, Lakeuden Eko lautakunnan jäsen, Oulun seudun Leaderin hallituksen varajäsen 19.10.2022 27.10.2022
Rauhio Ville Kunnanhallituksen varajäsen / hyvinvointi lautakunnan puheenjohtaja 30.05.2022 11.10.2022
Repo Hannele Kunnan valtuutettu,Tarkastuslautakunnan varapj. ,Sihteeri 02.02.2022 04.03.2022
Räisänen Jaakko Teknisen lautakunnan jäsen / puheenjohtaja 01.02.2022 19.05.2022
Rämet Jussi Viranhaltija 01.02.2022 04.03.2022
Sirkko Jari Teknisen lautakunnan varajäsen 25.10.2022 27.10.2022
Taivalkoski Minna Teknisen lautakunnan varajäsen 25.10.2022 27.10.2022
Tuomaala Leena Sosiaali- ja terveyslautakunnan varapuheenjohtaja, teknisen lautakunnan varajäsen 13.10.2022 27.10.2022
Ukkola Susanna Teknisen lautakunnan varajäsen 16.02.2022 19.05.2022
Valkonen Eija-Leena Teknisen lautakunnan jäsen 25.10.2022 27.10.2022
Valta Juha Viranhaltija 02.02.2022 04.03.2022
Väisänen Mika Teknisen lautakunnan jäsen 21.03.2022 18.05.2022
Vääräniemi Juhani Kunnanhallituksen varajäsen 25.10.2022 27.10.2022