Sidonnaisuusrekisteri

Haapavesi

Nimi Luottamus- tai virkatehtävä Ilmoitettu Muokattu
Aakko Aulis Teknisen lautakunnan varapuheenjohtaja 25.06.2017 07.06.2021
Hantula Ritva Perusturvajohtaja 08.09.2017 07.06.2021
Heikkilä Harri Ympäristöpalvelupäällikkö 22.12.2017 07.06.2021
Hinno Kimmo vs. kaupunginjohtaja 16.09.2020 24.09.2020
Hultqvist Anu Jokihelmen opiston rehtori 26.06.2017 07.06.2021
Hurskainen Johanna Vt. talousjohtaja 10.02.2021 19.02.2021
Hänninen Pekka Kaupunginhallituksen varajäsen 17.12.2017 07.06.2021
Jauhiainen Esko Rakennus- ja ympäristölautakunnan varajäsen 22.06.2017 07.06.2021
Kalapudas Esko Keskusvaalilautakunnan puheenjohtaja 26.06.2017 07.06.2021
Karstunen Hannu Hyvinvointilautakunnan puheenjohtaja 24.09.2020 07.06.2021
Kolehmainen Anri Kaupunginhallituksen puheenjohtaja 17.09.2017 07.06.2021
Kollin Janne Hyvinvointilautakunnan varapuheenjohtaja 22.06.2017 07.06.2021
Koukka Jari Kaupunginhallituksen jäsen 26.11.2019 13.04.2021
Lehtola Jaakko Kaupunginhallituksen varajäsen 23.11.2020 07.06.2021
Maliniemi Taimi Kaupunginhallituksen jäsen 09.12.2019 21.01.2020
Metsäharju Tuija Kaupunginhallituksen varajäsen 14.12.2020 07.06.2021
Murtoperä Taneli Rakennus- ja ympäristölautakunnan puheenjohtaja 04.07.2017 07.06.2021
Mäkinen Janne Tarkastuslautakunnan puheenjohtaja 06.07.2020 07.06.2021
Niemelä Helinä Kaupunginhallituksen jäsen 10.06.2019 21.01.2020
Niemimäki Teemu Tekninen johtaja 22.10.2019 21.01.2020
Ollila Päivi Kaupunginvaltuuston puheenjohtaja 15.10.2019 13.04.2021
Paavola Antti Rakennus- ja ympäristölautakunnan jäsen 26.06.2017 07.06.2021
Pekkala Outi Kaupunginhallituksen jäsen 23.10.2019 17.02.2020
Pitkälä Helena Ympäristöterveyslautakunnan varapuheenjohtaja 13.12.2017 28.11.2018
Pitkälä Heikki Kasvatus- ja koulutuslautakunnan puheenjohtaja 14.12.2017 07.06.2021
Riuttanen Hannu Kaupunginhallituksen I varapuheenjohtaja 10.06.2019 13.04.2021
Saarela Eija Hallintojohtaja 21.05.2019 24.09.2020
Saukko Viljo Kaupunginhallituksen II varapuheenjohtaja 29.05.2019 21.01.2020
Seitajärvi Erkki Sivistysjohtaja 26.06.2017 07.06.2021
Seppä Diana Kaupunginhallituksen jäsen 17.03.2021 13.04.2021
Siiri Terttu Rakennus- ja ympäristölautakunnan varajäsen 26.06.2017 07.06.2021
Sirviö Tellervo Kaupunginhallituksen varajäsen 16.11.2020 07.06.2021
Teka Paulos Maankäyttöpäällikkö 26.06.2017 07.06.2021
Uusitalo Marko Rakennus- ja ympäristölautakunnan jäsen 03.07.2017 07.06.2021
Vatjus Sari Kaupunginvaltuuston II varapuheenjohtaja 26.06.2017 07.06.2021
Viinala Jarmo Tarkastuslautakunnan varapuheenjohtaja 07.08.2017 07.06.2021
von Schulmann Ronald Kaupunginhallituksen jäsen 15.10.2019 13.04.2021
Vuorenmaa Heino Kaupunginvaltuuston I varapuheenjohtaja 28.06.2017 07.06.2021
Vähäsaari Arto Rakennus- ja ympäristölautakunnan varajäsen 25.06.2017 07.06.2021