Sidonnaisuusrekisteri

Oulainen

Nimi Luottamus- tai virkatehtävä Ilmoitettu Muokattu
Annala Jyri-Jaakko Teknisen lautakunnan varajäsen 22.10.2021 04.01.2022
Antikka Mika Kaupunginhallituksen 1. varapuheenjohtaja - Sivistys- ja hyvinvointilautakunnan varapuheenjohtaja 22.09.2021 04.01.2022
Grekula Maarit Keskusvaalilautakunnan puheenjohtaja 22.09.2021 04.01.2022
Hannus Ilari Kaupunginhallituksen varajäsen - Teknisen lautakunnan jäsen 16.08.2017 04.01.2022
Hautala Heikki Valvonta- ja lupalautakunnan puheenjohtaja 14.08.2017 04.01.2022
Heikkinen Matti Kaupunginvaltuuston 1. varapuheenjohtaja 13.10.2021 04.01.2022
Hemmilä Veijo Rakennustarkastaja - Valvonta- ja lupalautakunnan esittelijä 25.08.2019 04.01.2022
Hiltunen Vuokko Kaupunginhallituksen varajäsen 17.10.2021 04.01.2022
Honkimaa Riitta Teknisen lautakunnan varajäsen 16.09.2021 04.01.2022
Jylkkä Minna Teknisen lautakunnan jäsen 26.09.2021 04.01.2022
Kangasharju Rebekka Kaupunginhallituksen varajäsen 24.09.2021 04.01.2022
Kangasniemi Oili Valvonta- ja lupalautakunnan varajäsen 22.09.2021 04.01.2022
Ketonen Markku Tekninen johtaja - Teknisen lautakunnan esittelijä 27.06.2017 04.01.2022
Korhonen Jarkko Kaupunginhallituksen jäsen 24.09.2021 04.01.2022
Koskenlaine Suvi Hallintojohtaja - Henkilöstöjaoston ja kaupunginhallituksen esittelijä 23.09.2021 04.01.2022
Krapu Merja Kaupunginhallituksen varajäsen - Valvonta- ja lupalautakunnan varajäsen 19.07.2017 04.01.2022
Kukkola Timo Teknisen lautakunnan varajäsen 11.10.2021 04.01.2022
Kuoppamäki Janne Perusturvalautakunnan varapuheenjohtaja 02.11.2021 04.01.2022
Laulumaa Jarkko Valvonta- ja lupalautakunnan varajäsen 01.10.2021 04.01.2022
Lauronen Jouko Keskusvaalilautakunnan varapuheenjohtaja 10.06.2022 10.06.2022
Lehtonen Marjut Kaupunginhallituksen puheenjohtaja 23.09.2021 04.01.2022
Liuska Laura Ympäristösihteeri 22.09.2021 04.01.2022
Mehtälä Kari Valvonta- ja lupalautakunnan jäsen 22.09.2021 04.01.2022
Moilanen Riikka Kaupunginjohtaja - Kaupunginhallituksen esittelijä 13.12.2021 19.10.2022
Mäkelä Antti Teknisen lautakunnan puheenjohtaja - Valvonta- ja lupalautakunnan jäsen 06.07.2017 04.01.2022
Männikkö Jari Kaupunginhallituksen 2. varapuheenjohtaja - Elinvoimalautakunnan puheenjohtaja - Teknisen lautakunnan varajäsen 28.09.2021 04.01.2022
Mäyrä Salme Teknisen lautakunnan jäsen 13.08.2017 04.01.2022
Nikula Lasse Kaupunginhallituksen varajäsen 06.10.2021 04.01.2022
Nurkkala Eino Teknisen lautakunnan varajäsen 11.07.2017 04.01.2022
Oja Tatu Valvonta- ja lupalautakunnan jäsen 01.11.2021 04.01.2022
Oja Tommi Kaupunginhallituksen jäsen 06.07.2017 04.01.2022
Oksanen Miika Kaupunginhallituksen varajäsen - Teknisen lautakunnan jäsen 23.09.2021 04.01.2022
Paakkonen Tero Valvonta- ja lupalautakunnan varajäsen 09.11.2021 04.01.2022
Pajala Kai Kaupunginvaltuuston puheenjohtaja 26.10.2017 04.01.2022
Peltoniemi Paula Valvonta- ja lupalautakunnan varajäsen 04.11.2021 04.01.2022
Perälä Jorma Kaupunginhallituksen jäsen 07.07.2017 04.01.2022
Pirnes Heikki Kaupunginhallituksen varajäsen - Teknisen lautakunnan jäsen 22.09.2021 04.01.2022
Pyy Helena Kaupunginhallituksen varajäsen 28.11.2021 04.01.2022
Rajaniemi Anneli Kaupunginhallituksen jäsen - Henkilöstöjaoston varapuheenjohtaja 11.08.2017 04.01.2022
Rajaniemi Sari Perusturvalautakunnan puheenjohtaja - Teknisen lautakunnan jäsen 07.10.2021 04.01.2022
Rajaniemi Janette Tarkastuslautakunnan puheenjohtaja - Sivistys- ja hyvinvointilautakunnan jäsen- Valvonta- ja lupalautakunnan varajäsen 22.09.2021 04.01.2022
Raninen-Pinola Merja Valvonta- ja lupalautakunnan varapuheenjohtaja - Teknisen lautakunnan varajäsen 07.07.2017 04.01.2022
Rantaeskola Päivi Kaupunginvaltuuston 2. varapuheenjohtaja - Tarkastuslautakunnan varapuheenjohtaja 27.09.2021 21.11.2022
Rautio Päivi Perusturvajohtaja - Perusturvalautakunnan esittelijä 23.09.2021 04.01.2022
Ruha Tea Kaupunginhallituksen jäsen - Valvonta- ja lupalautakunnan jäsen - Teknisen lautakunnan varajäsen 23.09.2021 04.01.2022
Räisänen Jarkko Valvonta- ja lupalautakunnan varajäsen 16.11.2021 04.01.2022
Salmela Arja Elinvoimalautakunnan varapuheenjohtaja - Teknisen lautakunnan jäsen 18.11.2021 04.01.2022
Sarpola Ari Sivistys- ja kulttuurijohtaja - Sivistys- ja hyvinvointilautakunnan esittelijä 22.09.2021 04.01.2022
Soinsaari Jarmo Elinkeino- ja kehitysjohtaja - Elinvoimalautakunnan esittelijä 16.01.2018 04.01.2022
Takalo Sauli Valvonta- ja lupalautakunnan varajäsen 07.07.2017 04.01.2022

Sivut