Sidonnaisuusrekisteri

Reisjärvi

Nimi Luottamus- tai virkatehtävä Ilmoitettu Muokattu
Aho Minna Teknisen lautakunnan jäsen 16.10.2017 17.01.2019
Alakoski Anne tekninen lautakunta, varajäsen 09.04.2019 23.05.2019
Haapaniemi Teijo Vapaa-aikasihteeri, vapaa-aikalautakunnan esittelijä 08.02.2018 17.01.2019
Haikola Piia Hallintosihteeri 03.04.2019 05.04.2019
Heinonen Tiina Kunnanhallituksen varajäsen 06.10.2021 18.10.2021
Hirvinen Esa Tarkastuslautakunta 26.03.2019 26.03.2019
Huuskonen Sari Kunnanhallituksen puheenjohtaja 06.10.2021 18.10.2021
Kauppila Jorma Kunnanvaltuutettu 17.11.2021 17.11.2021
Kemppainen Timo Kasvatus- ja koulutuslautakunnan varapuheenjohtaja, kunnanhallituksen varajäsen 04.10.2017 17.01.2019
Kinnunen Heli Kunnanhallituksen varajäsen 15.10.2017 17.01.2019
Kinnunen Mikko Valtuuston 1. varapuheenjohtaja 03.10.2017 17.01.2019
Kiviranta Oili Kunnanhallituksen jäsen 01.10.2017 05.04.2019
Lakanen Keijo Teknisen lautakunnan jäsen 18.12.2019 14.05.2020
Luotoniemi Erkki Teknisen lautakunnan varajäsen 08.02.2018 17.01.2019
Mattila Johannes Teknisen lautakunnan puheenjohtaja 07.02.2018 17.01.2019
Niemi Pauli Teknisen lautakunnan varajäsen. Tarkastuslautakunta, vpj. 10.01.2018 17.01.2019
Niskakoski Mervi Valtuuston puheenjohtaja 17.10.2021 18.10.2021
Nyman Tiina Kunnanhallituksen varajäsen 29.09.2017 17.01.2019
Nyman Teuvo Kunnanhallituksen 2. varapuheenjohtaja 01.11.2017 17.01.2019
Paalavuo Jarkko Keskusvaalilautakunta, puheenjohtaja 27.03.2019 28.03.2019
Paalavuo Päivi Keskusvaalilautakunta vpj 26.03.2019 28.03.2019
Paavola Kaarlo Kunnanhallituksen 1. varapuheenjohtaja 25.05.2021 25.05.2021
Parkkila Kimmo Vapaa-aikalautakunnan puheenjohtaja 05.12.2017 17.01.2019
Parkkila Katri Kunnanhallituksen 2. varapuheenjohtaja 02.10.2017 17.01.2019
Pietilä Pauli tekninen lautakunta, varajäsen 09.04.2019 23.05.2019
Pietilä Ulla Kunnanhallituksen jäsen 13.10.2021 13.10.2021
Pohlman Marko Kunnanhallituksen jäsen 25.03.2019 26.03.2019
Puronhaara Markku sivistysjohtaja-rehtori 29.08.2018 17.01.2019
Saaranen Jarno Kunnanhallituksen varajäsen, teknisen lautakunnan varapuheenjohtaja 01.10.2017 17.01.2019
Savola Jarkko Kunnanhallituksen varajäsen 08.10.2021 18.10.2021
Silvast Marjut Kunnanjohtaja 05.11.2021 17.11.2021
Siniluoto Eija Kunnanhallituksen varajäsen 11.10.2020 12.03.2021
Vedenpää Antti Kunnanhallituksen 1.varapuheenjohtaja 13.10.2017 17.01.2019
Vähäsöyrinki Arto Kunnanhallituksen jäsen 07.02.2018 17.01.2019